O nás

…pretože aj skúška šiat by mala byť zážitok. Presne to bolo impulzom na vznik svadobného salónu Dress My Day. Priestory, v ktorých nechýba nič z toho, čo si predstavujete v tých najtajnejších snoch a ešte niečo navyše.

Exkluzívne ponúkame modely značky Slanovskiy, ktorých krásu si všimnete už zdiaľky a keď pristúpite bližšie, zaujme Vás kvalitná ručná práca. Na tej si značka Slanovskiy naozaj potrpí.

Svadobný salón Dress My Day je jeden z mála salónov, ktorý už na prvý pohľad ponúka nevestám pocit jedinečnosti a luxusu, no zároveň z neho sála teplo domova. V našich priestoroch nájdete všetko, čo nevesty počas predsvadobného zhonu potrebujú – ústretový  a individuálny prístup, príjemnú atmosféru a služby navyše, ktoré potešia aj náročného zákazníka (pohárik bubliniek je taktiež samozrejmosťou :-).

V súkromí, bez zvedavých očí si vyskúšate šaty, ktoré si vyberiete (prípadne, ak budete mať záujem, ktoré Vám odporučíme) a budete sa cítiť ako princezná.   Samotný salón nie je preplnený, dýcha a namiesto „zbytočného množstva šiat“ tu nájdete kúsky, ktoré Vás upútajú na prvý pohľad, chytia za srdce a budete odchádzať ako šťastná majiteľka nových svadobných šiat.